Przedszkole i Żłobek

Promyczek

Nauka - Zabawa - Przyjaźń

Nasza idea

 

NASZA IDEA: „MAŁE DZIECI – WIELKIE TALENTY”

Pragniemy wychowywać dzieci w duchu sportowym, przyszłych przedsiębiorczych Polaków, rozumiejących potrzebę zdrowego stylu życia.

W gronie swoich rówieśników, nasze pociechy uczą się współpracy, szacunku dla innych oraz zdobywają podstawowe umiejętności życia w społeczeństwie. W oparciu o zasadę "fair-play" kształtują w sobie zasady zdrowej rywalizacji i "czystej gry", co ma przeniesienie na wszystkie sfery życia.

Zapewnimy Twojemu dziecku ciekawie i aktywnie spędzony czas, rozwiniemy jego samodzielność, pamięć, koncentrację, kreatywność, sprawność fizyczną i pasję sportową od najmłodszych lat.

Dzięki małym grupom, wspaniałej atmosferze, nasi wykwalifikowani wychowawcy poświęcą czas KAŻDEMU dziecku, by poznać i rozwijać jego możliwości, talenty, predyspozycje.

Nowoczesne, przestronne sale, wyposażone w bezpieczne i edukacyjne zabawki, a także własny plac zabaw pozwoli dzieciom na swobodę i nieskrępowaną niczym zabawę. Domowe posiłki przygotowane w naszej własnej kuchni przekonają do jedzenia największego nawet niejadka.

To wszystko oraz wiele innych atrakcji, sprawi, że Wasze dziecko będzie przychodziło tutaj z radością!

Co proponujemy

Partnerzy

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.