Przedszkole i Żłobek

Promyczek

Nauka - Zabawa - Przyjaźń

Wyżywienie

W naszym żłobku dbamy o prawidłowe żywienie dzieci - oferujemy bardzo smaczne, zdrowe i specjalnie zbilansowane posiłków, dostosowane do wieku i  upodobań dzieci.

Posiłki nie są limitowane, na chętnych zawsze czeka dokładka. Menu jest przygotowywane w oparciu o zalecenia Instytutu Żywienia oraz Centrum Zdrowia Matki i Dziecka. I co najważniejsze - jest naprawdę świeże i smaczne bowiem prowadzimy własna kuchnię - dysponujemy nowoczesnym i bezpiecznym zapleczem gastronomicznym. Nasze Panie Kucharki posiadają wykształcenie gastronomiczne.

Menu jest ustalane w zależności od pory roku przez Panią Dietetyk. Aktualny jadłospis jest codziennie wywieszany w żłobku na tablicy informacyjnej oraz na stronie internetowej placówki.

W przypadku dziecka z alergią pokarmową żłobek może zapewnić dietę eliminacyjną polegającą na wykluczeniu z jadłospisu produktów powodujących alergię

Co proponujemy

Partnerzy

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.