Przedszkole i Żłobek

Promyczek

Nauka - Zabawa - Przyjaźń

Program dydaktyczny

W naszej codziennej pracy staramy się tworzyć optymalny program, który uwzględnia wszechstronny rozwój małego dziecka. Staramy się pomagać dzieciom w zdobywaniu świata. Czynimy to poprzez ćwiczenia koncentracji uwagi i pamięci. Usprawniamy koordynację wzrokowo-ruchową. Rozwijamy dziecięcą percepcję wzrokową, słuchową, kinestetyczną i dotykową. Dążymy do rozwoju motoryki małej i dużej.

W pracy z dziećmi bazujemy na autorskim programie inspirowanym sprawdzonymi metodami pracy z dziećmi: Metodą Marii Montessori, Metodą Dobrego Startu Marty Bogdanowicz, Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Metodą Pedagogiki Zabawy Klanza, Medodą Carla Orffa, Metodą Batii Strauss.

W Żłobku realizowany jest program terapeutyczno - wspomagający, w ramach którego z dziećmi pracują pedagog, logopeda i psycholog. Terapeuci prowadzą zajęcia z dziećmi, przeprowadzają diagnozy a także współpracują z rodzicami.

Specjaliści oraz opiekunki pracując z maluchami stosują metody wczesnego wspomagania aby wspierać harmonijny rozwój dzieci.

Co proponujemy

Partnerzy

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.