Przedszkole i Żłobek

Promyczek

Nauka - Zabawa - Przyjaźń

Kadra

MARTA CHOROMAŃSKA

Ukończyłam Uniwersytet Warmińsko-  Mazurski  w Olsztynie. Posiadam 5 letnie doświadczenie pracy z dziećmi. Praca w Żłobku sprawia mi satysfakcję i wiele radości. Dzieci zawsze odwdzięczają się swoim uśmiechem i zaufaniem. Energia maluchów zaraża i pozytywnie nastraja. Lubię wykonywać prace plastyczne i manualne.

WIOLETA ORZEŁEK

Jestem osobą pogodną i radosną. Praca z dziećmi od zawsze dawała mi dużo radości i satysfakcji. Dobrze znam małe dzieci i potrafię ciekawie zorganizować im czas. W zawodzie pracuję 5 lat. Kreatywność to klucz do serc naszych najmłodszych podopiecznych, dlatego w swojej pracy wykorzystuję szereg zabaw i dużo wyobraźni, której mi nie brakuje. Ukończyłam Szkołę Policealną w zawodzie opiekunka dziecięca oraz kurs animatora zabaw dziecięcych.

JOANNA WIĘCZKOWSKA

Praca z dziećmi to dla mnie ogromne wyzwanie i satysfakcja, ponieważ wierzę, że możliwości rozwoju każdego z nich są nieograniczone i zaskakujące. Jestem spokojna, odpowiedzialna i cierpliwa. Praca opiekunki dziecięcej daje mi dużo radości oraz satysfakcji. Radość i uśmiech na twarzach podopiecznych ich postępy w rozwoju i umiejętności utwierdzą mnie w tym, że dobra droge wybrałam. Jako opiekunka dziecięca w żłobku pracuje 5 lat. Ukończyłam szkołę policealną w zawodzie opiekunka dziecięca. 

AURELIA JANKOWSKA

Jestem opiekunką w Żłobku, pracuję z dziećmi już 3 lata. Od dzieciństwa    chciałam zostać opiekunką dziecięcą. Uważam ,że nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka. Ukończyłam szkołę policealną w zawodzie opiekunki dziecięcej, oraz kurs bajkoterapii. Praca w żłobku jest pełna wyzwań, uczy cierpliwości i właśnie to sprawia, że jest wyjątkowa. W pracy z dziećmi lubię wykorzystywać język angielski, metody ekspresji ruchowej Carla Orffa i aktywnego słuchania muzyki Batii Strauss. W łatwy sposób zyskuję sympatię dzieci, jestem dla nich jak starsza siostra.

MARTA BARCZEWSKA

Jestem osobą optymistycznie i entuzjastycznie nastawioną do życia oraz innych ludzi, a w szczególności do dzieci. W pracy stawiam na indywidualne podejście do każdego dziecka, oraz zapewnienie im bezpiecznych warunków. Dużą wagę przywiązuję do osiągnięcia przez dzieci samodzielności. Obserwowanie jak dzieci rosną, zmieniają się i rozwijają jest dla mnie najlepszym elementem pracy nauczycielskiej. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku filologia polska, oraz studiów podyplomowych z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej .

IWONA BRULIŃSKA BUDNER

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych oraz Medycznego Studium
Zawodowego na wydziale Opiekunka dziecięca. Prywatnie mama dwóch dziewczynek:)

W swojej pracy staram się zawsze podążać za potrzebami dzieci  kierując się słowami J. Korczaka

,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat". Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i wkładam w nią całe moje serce. Moja kreatywność i zaangażowanie sprawiają, że każdy dzień jest wyjątkowy. W wolnych chwilach piekę pyszne torty i jeżdżę na rolkach:)

Co proponujemy

Partnerzy

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.